Savininko vadova - Vartotojo instrukcija - naudojimo instrukcijos
Nemokama vadovai - Nemokama instrukcijose - Instrukcija Nemokama
Vartotojo vadovai Televizija
Vartotojo vadovai Fotoaparatai
Vartotojo vadovai Buitinė technika‎
Vartotojo vadovai Grotuvai ir įrašymo įtaisai
Vartotojo vadovai Vaizdo kameros
Vartotojo vadovai Kompiuteriai
Vartotojo vadovai Garso sistemos
Vartotojo vadovai Telefonai
Vartotojo vadovai Žaidimai
Vartotojo vadovai Namas
Vartotojo vadovai Automobiliai ir motociklai
Vartotojo vadovai Įrankiai
Vartotojo vadovai Smulki buitinė technika

Naudojimo sąlygos Svetainės vartotojo-vadovas.lthttp://www.vartotojo-vadovas.lt yra svetainė valdo Lov koncepcijos kapitalo € 1500, 103 bis rue d'Amboile - 94.430 Chennevières. Sur Marne, kad jis įregistruotas su RCS būstinėCreteil pagal skaičių 509 046 967 (toliau - "LOV Concept") E-paštas: contact@lovconcept. Su prieiga prie šios svetainės ar jo turinio, peržiūrintys arba atsisiųsti arba komandiravimo arba įkelti į šią svetainę ir jos turinį kaip registruotas vartotojas arba seserimi nedeklaruojamo šioje svetainėje arba kitokiu panaudojimu, Jūs sutinkate su laikytis su šiomis sąlygomis, be jokių pakeitimų, kuri atitinka sutarties sudarymo tarp jūsų ir Lovconcept "), ir atitikti visas teisinis autentišką. Vartotojas "yra vienintelė atsakanti už išlaidas, įsigyti techninę ir programinę įrangą, reikalingą prieigai prie svetainės.Vartotojas yra atsakingas už mokesčių ar telefono tinklų, kurie reikalingi prieigai prie svetainės ir susijusias paslaugas, mokėjimo.

Autorinės teisės

Kūriniai, pateikiami svetainėje, yra nuosavybė jų autoriaus, kuris pripažino, atstovavimo teises šioje svetainėje Įmonės Lovconcept. Todėl bet koks visiškas ar dalinis atgaminimas be autoriaus sutikimo draudžiama ir sudaro pažeidimą, už kurį nubaudė L.335-2 ir paskesni punktai, intelektinės nuosavybės kodekso straipsnius. Tuo atveju, kad darbas, pateikta svetainėje, pažeidžia bet nuosavybės teisę bet kuriai trečiajai šaliai, Lovconcept sutinka nedelsiant išvesti iš darbo vietoje, jeigu būtų pagrįstas. Bet kuri trečioji šalis, kuri būtų patyrusi kokį nors aptariamame veikale nuosavybę turi pateikti Lovconcept, jų taikymo panaikinimo darbo, visi dokumentai ir (arba) pagrindimas, patvirtinantį jo teisę į darbą. Su minėta, išimtis iš darbų autorius, bendrą struktūrą, taip pat programinės įrangos nuosavybė, tekstai, vaizdai, animuoti ar ne, žinoti, kaip ir visi kiti elementai, apimantys šią svetainę, yra išimtinė nuosavybė. Lovconcept. Bet koks visiškas ar dalinis atgaminimas šioje svetainėje bet kokiu pavidalu be sutikimo Lovconcept draudžiama ir tai yra pažeidimas, už kurį nubaudė L.335-2 ir paskesni punktai, intelektinės nuosavybės kodekso straipsnių. Lovconcept ženklai ir logotipai svetainėje yra registruotieji prekių ženklai ir yra nuosavybė Lovconcept ir / arba jo partnerių ar prekių ženklai. Bet koks visiškas ar dalinis atgaminimas iš šių prekinių ženklų ar šių logotipų, be aiškaus leidimo Lovconcept draudžiama, kaip apibrėžta L.713-2 ir intelektinės nuosavybės kodekso L.713-3 straipsnius. Lovconcept suteikia jums neišimtinę teisę naudoti svetainės turinį asmeniniam naudojimui tik ir ne komercinis. Ribotas leidimas naudoti svetainės turinį (pirmiau nurodytais tikslais), yra konkrečiai susijęs su reikalavimu pripažinti, gerbti ir apsaugoti duomenis, susijusius su autorių teisių, prekės ženklų ir visi apsaugos teisės svetainės turinio. Vartotojas neįgyja nuosavybės teises į elektroninio pašto adresus, URL arba kitos asmeninės identifikatorių, priskirtą gauti paslaugas, prieinamas per šią svetainę arba kad ji pasirinko. Vartotojo ribotos teisės, susijusios su naudojimo pavyzdžiui identifikatorius / adresas turi galioti registracijos / vartotojo sąskaitos trukmės prieigos prie interneto svetainės ar su tuo susijusias paslaugas. , Jei Lovconcept nutraukia galiojimo metu, dėl bet kokios priežasties, Lovconcept yra laisvai naudoti bet kokį identifikavimo ir (arba) dėl jų pačių adresą arba ją perduoti kitam vartotojui.

Atsakomybė

Lovconcept negali garantuoti šioje svetainėje pateiktos informacijos tikslumą ar išsamumą. Lovconcept taip pat pasilieka teisę keisti be išankstinio įspėjimo šios svetainės turinį be atsakomybė patiriamos. Lovconcept taip pat neatsako už bet koks tiesioginis arba netiesioginis, materialus arba nematerialus turtas Dalinio naudojimo šioje svetainėje pateiktos informacijos, susijusios su bet kokios rūšies. Lovconcept padaryti taip pat nekontroliuoja trečiųjų šalių svetainių nuorodos hipersaitus ir todėl negali prisiimti jokios atsakomybės šiuo klausimu turinio kontrolę. , Nei Lovconcept nei bet kuri kita šalis, dalyvaujanti visą ar dalį šiame interneto pristatyme, ar puslapius ar pristatymuose, susijusių su mūsų gamybos, tiekimo, projektavimo arba techninės priežiūros neatsako jokiu būdu tiesioginė ir netiesioginė žala, pažeidimas arba defektas, kuris gali atsirasti susipažinęs, naudoti, arba nesugebėjimas naudotis Lovconcept ar pristatymus interneto pristatymą, su kuriais jie yra susijusios.

Duomenų apsauga

Per savo naršymui, jums gali būti prašoma atskleisti asmeninę informaciją apie jus. Pagal įstatymą "Informatique et Libertés" (Įstatymas Nr. 78-17 8 6 sausis, 1978), jūs turite teisę naudotis, keisti ir ištrinti duomenis apie jūsų informacijos. Jūs gali pasinaudoti, pranešdama su mumis elektroniniu paštu contact@lovconcept.fr~~pobj. Slapukai naudojami surinkti ir įrašyti duomenis iš lankytojų.Pastarasis negali būti naudojami tapatybei nustatyti lankytojus ir (arba) būti susijęs su asmens duomenų. Bus naudojama tik siekiant optimizuoti svetainę. Mes bendradarbiaujame su ValueClick teikti reklamą ir / arba rinkti informaciją per savo vizitus į mūsų svetainę, ValueClick gali naudoti slapukus arba elektroninių 'WebBeacons "renka navigacinę informaciją, tačiau jokiu atveju nustato jūs asmeniškai per savo vizitą į šią svetainę, bet padėti mums parodyti skelbimus daugiau pažiūras su savo navigaciją. Daugiau informacijos šiuo klausimu ir elgesio reklamai Elgsenos reklama) arba atsisakyti metodai (OptOut) naudoti šią anoniminę informaciją apsilankykite (https://admin.valueclickmedia.com/optout/index.html)

Taikoma teisė - Jurisdikcija

Šios Bendrosios sąlygos reglamentuoja Prancūzijos teisė. Bet koks ginčas, susijęs su galiojimu, aiškinimu ar vykdymu jo, turi būti pateikti Creteil kompetentinguose teismuose.Copyright © vartotojo-vadovas.lt Visos teisės saugomos.

Sitemap


Vartotojo vadovai televizija, Plazminiai televizoriai, LCD televizorius :
Vartotojo vadovai televizija, Plazminiai televizoriai, LCD televizorius

Vartotojo vadovai Skaitmeniniai fotoaparatai, Reflex kameros, Skaitmeniniai fotoaparatai :
Vartotojo vadovai Skaitmeniniai fotoaparatai, Reflex kameros, Skaitmeniniai fotoaparatai

Vartotojo vadovaiSkaitmeniniai fotoaparatai, HD vaizdo kameros, Hard Disk Drive Vaizdo kameros :
Vartotojo vadovaiSkaitmeniniai fotoaparatai, HD vaizdo kameros, Hard Disk Drive Vaizdo kameros

Vartotojo vadovai Audio sistemos, stereo sistemos, Namų kino sistemos :
Vartotojo vadovai Audio sistemos, stereo sistemos, Namų kino sistemos

Vartotojo vadovai automobiliai, Motociklai, keturratis :
Vartotojo vadovai automobiliai, Motociklai, keturratis

Vartotojo vadovai Nešiojamieji kompiuteriai, spausdintuvai, Kompiuteriai Priedai :
Vartotojo vadovai Nešiojamieji kompiuteriai, spausdintuvai, Kompiuteriai Priedai
Vartotojo vadovai įrankiai, Sėjamosios mašinos, Vejapjovės :
Vartotojo vadovai įrankiai, Sėjamosios mašinos, Vejapjovės

Vartotojo vadovai Skalbimo mašinos, Indaplovės, Mikrobangų krosnelės :
Vartotojo vadovai Skalbimo mašinos, Indaplovės, Mikrobangų krosnelės

Vartotojo vadovai Stalo žaidimai, Kompiuteriniai žaidimai, žaidimai :
Vartotojo vadovai Stalo žaidimai, Kompiuteriniai žaidimai, žaidimai

Vartotojo vadovai namo, domotikoje, Baldai įrengimas :
Vartotojo vadovai namo, domotikoje, Baldai įrengimas

Vartotojo vadovai Mobilaus ryšio telefonai, Smartphone, telefonų priedai :
Vartotojo vadovai Mobilaus ryšio telefonai, Smartphone, telefonų priedai

Vartotojo vadovai DVD grotuvai, Blu Ray grotuvai, įrašymo :
Vartotojo vadovai DVD grotuvai, Blu Ray grotuvai, įrašymo